Nyheter
1. divisjon 2014 - 26. s...
Sandefjord Fotball vs Alta IF
Nyheter
Hjelp oss til god klubbø...
Slik kan du støtte Alta IF Fotball
Nyheter
Tre Alta IF-lag til kret...
...og alle tre er jentelag
Nyheter
Kretsmesterskap 2014 i F...
Arrangeres i Kautokeino denne helgen
Nyheter
Husk å kjøpe rabatthefte
Mye å spare på AMFI Alta
Nyheter
Alta-trener tatt ut til ...
Rune Repvik tar Europas høyeste trenerutdanning
Nyheter
Alta 2 banket Honningsvåg
Vant hele 6-0 på bortebane
Nyheter
Alta IFs Gutter 98 spilt...
Vant 2-1 mot Porsanger IL i avslutningskampen
Nyheter
Tøff bortekamp for Alta 2
Møter hjemmesterke Honningsvåg i dag
Andre lag
Doble kretsmestere
Alta IF-jentene tok to gull
Damelaget møter BUL 2
Damekamp på Alta Idrettspark onsdag
Damelaget vant og tapte østpå
Varierte i prestasjonene mot Hesseng
Damelaget til Kirkenes
Dobbeltkamp mot Hesseng
Bildegallerier

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014

Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
  • Bendit Cup 2014
Vis alle bilde...
Alta IF vs Raufoss 22092013
Billettnyheter
Alta IF vs Tromsø IL 31. august
Informasjon til hjemmesupportere
Illustrasjonsfoto Steinberget
Billettnyheter
Alta IF vs Tromsø IL 31. august
Kom på kamp i gult og blått

Kalender

Se alle

A Date


    Adobe Flash-plugin påkrevd

    Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

    Se flere videoer

    Kamper

    Se alle
    • 1. divisjon

      hjemme, 05 oktober 2014 - 18:00

      Alta

      3d 9:40:36

      Alta
    • 1. divisjon

      borte, 19 oktober 2014 - 18:00

      HamKam

      17d 9:40:36

      HamKam
    • 1. divisjon

      hjemme, 26 oktober 2014 - 13:00

      Alta

      24d 5:40:36

      Alta
    • 1. divisjon

      borte, 02 november 2014 - 13:00

      Hønefoss

      31d 5:40:36

      Hønefoss
    • 1. divisjon

      hjemme, 17 august 2014 - 18:00

      Alta

      2

      -

      Alta

      3

    • 1. divisjon

      borte, 24 august 2014 - 18:00

      Fredrikstad

      0

      -

      Fredrikstad

      0

    • 1. divisjon

      hjemme, 31 august 2014 - 18:00

      Alta

      0

      -

      Alta

      3

    • 1. divisjon

      borte, 14 september 2014 - 18:00

      Bryne

      6

      -

      Bryne

      1

    • 1. divisjon

      hjemme, 21 september 2014 - 18:00

      Alta

      2

      -

      Alta

      1

    • 1. divisjon

      borte, 28 september 2014 - 15:00

      Sandefjord

      3

      -

      Sandefjord

      0

    P   Name S P
    1
    team logo
    Molde 25 62
    2
    team logo
    Odd 25 51
    3
    team logo
    Rosenborg 25 45
    4
    team logo
    Strømsgodset 25 43
    5
    team logo
    Lillestrøm 25 40
    6
    team logo
    Vålerenga 25 36
    7
    team logo
    Stabæk 25 33
    8
    team logo
    Viking 25 32
    9
    team logo
    Sarpsborg 08 25 32
    10
    team logo
    Start 25 31
    11
    team logo
    Aalesund 25 28
    12
    team logo
    Bodø / Glimt 25 28
    13
    team logo
    Haugesund 25 24
    14
    team logo
    Sogndal 25 24
    15
    team logo
    Brann 25 23
    16
    team logo
    Sandnes Ulf 25 18
    P   Name S P
    1
    team logo
    Sandefjord 26 59
    2
    team logo
    Tromsø 26 53
    3
    team logo
    Ranheim 26 45
    4
    team logo
    Fredrikstad 26 45
    5
    team logo
    Bærum 26 45
    6
    team logo
    Mjøndalen 26 44
    7
    team logo
    Kristiansund 26 44
    8
    team logo
    Bryne 26 36
    9
    team logo
    Hødd 26 36
    10
    team logo
    Strømmen 26 34
    11
    team logo
    Nest-Sotra 26 32
    12
    team logo
    Hønefoss 26 30
    13
    team logo
    Alta 26 27
    14
    team logo
    Tromsdalen 26 26
    15
    team logo
    Ullensaker... 26 19
    16
    team logo
    HamKam 26 6
    P   Name S P
    1 Jerv 22 45
    2 Vindbjart 22 42
    3 Notodden 22 41
    4 Fram 22 40
    5 Flekkerøy 22 39
    6 Kongsvinger 22 39
    7 Arendal 22 31
    8 Odd II 22 30
    9 Holmen 22 28
    10 Ørn Horten 22 25
    11 Strømsgods... 22 23
    12 Pors Grenl... 22 22
    13 Asker 22 18
    14 Birkebeine... 22 9
    P   Name S P
    1 Levanger 22 44
    2 Elverum 22 44
    3 Byåsen 22 44
    4 Raufoss 22 43
    5 Nybergsund 22 36
    6 Gjøvik-Lyn 22 36
    7 Nardo 22 32
    8 Træff 22 27
    9 Brumunddal 22 25
    10 Rødde 22 25
    11 Molde II 22 24
    12 Rosenborg II 22 19
    13 Herd 22 15
    14 Valdres 22 15
    P   Name S P
    1 Åsane 22 46
    2 Egersund 22 41
    3 Vard 22 40
    4 Vidar 22 33
    5 Fyllingsda... 22 32
    6 Florø 22 32
    7 Førde 22 31
    8 Fana 22 29
    9 Lyn 22 28
    10 Stabæk II 22 28
    11 Grorud 22 25
    12 Brann II 22 25
    13 Stord 22 23
    14 Ålgård 22 17
    P   Name S P
    1 Follo 22 57
    2 Kjelsås 22 48
    3 Moss 22 43
    4 Eidsvold 22 39
    5 KFUM 22 38
    6 Skeid 22 36
    7 Finnsnes 22 33
    8 Harstad 22 32
    9 Kvik Halden 22 31
    10 Vålerenga II 22 30
    11 Lørenskog 22 22
    12 Drøbak / F... 22 12
    13 Mo 22 10
    14 Medkila 22 7
    P   Name S P
    1 Lillestrøm 18 45
    2 Stabæk 18 43
    3 Kolbotn 18 36
    4 Røa 18 31
    5 Arna-Bjørnar 18 30
    6 Avaldsnes 18 29
    7 Vålerenga 18 26
    8 Klepp 18 22
    9 Trondheims... 18 19
    10 Medkila 18 15
    11 Amazon Gri... 18 7
    12 Grand Bodø 18 7

    Spillerprofiler

    Supportere
    Viktig drahjelp fra tribunen
    Massivt trøkk under kampen mot Mjøndalen
    Nytt styre i Steinberget
    Ny giv i supporterklubben
    Grasrotandelen
    Støtt Alta IF med din grasrotandel

    Twitter

    Talent
    Fotballcamp på Idrettsparken
    Populært tiltak i høstferien
    Grieg Seafood-turneringen i Øksfjo...
    Alta IFs lag til turneringen

    Alta Nyhetsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
    Nytt fra mediene
    • 01/10 21:09  |  Ringblad.no

      Dårligst på fair play

    • 01/10 13:57  |  Altaposten.no

      Tilbyr gratis inngang

    • 01/10 12:10  |  Altaposten.no

      Blir klar til helga

    • 30/09 14:44  |  NRK - Sápmi

      Alta styrker trenerkompetansen

    • 29/09 21:59  |  Radio Nordkapp

      Vant kampene

    • 29/09 16:48  |  Alta IF Fotball

      Fikk det tøft mot serielederen

    • 29/09 15:18  |  Altaposten.no

      Salaten har danket ut søtsakene

    • 29/09 15:16  |  Altaposten.no

      – Kunne tatt poeng

    • 29/09 13:44  |  Alta IF Fotball

      Alta IF Junior Elite rykker opp

    • 29/09 12:48  |  Alta IF Fotball

      Doble kretsmestere

    • 29/09 09:56  |  Finnmark Dagblad

      Tok en dobbel

    • 28/09 22:34  |  Dagbladet.no

      Dommertabbe i kaoskamp: - Til og med speakeren ba meg gå av banen

    • 28/09 19:40  |  Finnmark Dagblad

      Roter ikke dette bort

    • 28/09 19:13  |  Finnmark Dagblad

      Klarte ikke å stoppe opprykkstoget

    • 28/09 18:36  |  Troms og Finnmark - NRK

      Fortsatt tro på 1.divisjonsplass

    Live kampsenter

    • Dinamo Moskva
      K.O. 17:00
      PSV
    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Everton
    • Feyenoord
      K.O. 19:00
      Standard Liège
    • Rijeka
      K.O. 19:00
      Sevilla
    • Wolfsburg
      K.O. 19:00
      Lille
    • Sparta Praha
      K.O. 19:00
      Young Boys
    • Slovan Bratislava
      K.O. 19:00
      Napoli
    • Dynamo Kyiv
      K.O. 19:00
      Steaua Bucureşti
    • AaB
      K.O. 19:00
      Rio Ave
    • Guingamp
      K.O. 19:00
      PAOK
    • Dinamo Minsk
      K.O. 19:00
      Fiorentina
    • Lokeren
      K.O. 19:00
      Metalist
    • Trabzonspor
      K.O. 19:00
      Legia Warszawa
    • Zürich
      K.O. 21:05
      Borussia M'gladbach
    • Villarreal
      K.O. 21:05
      Apollon
    • HJK
      K.O. 21:05
      Club Brugge
    • Torino
      K.O. 21:05
      København
    • Asteras Tripolis
      K.O. 21:05
      Partizan
    • Tottenham Hotspur
      K.O. 21:05
      Beşiktaş
    • Astra
      K.O. 21:05
      Salzburg
    • Celtic
      K.O. 21:05
      Dinamo Zagreb
    • Estoril
      K.O. 21:05
      Panathinaikos
    • Saint-Étienne
      K.O. 21:05
      Dnipro Dnipropetrovsk
    • Internazionale
      K.O. 21:05
      Qarabağ

    Partnere